top of page

Długo poszukiwaliśmy osób, które mogłyby dopełnić nasz ślub kościelny piękną oprawą muzyczną ( wierzymy w słowa św. Augustyna, że Kto dobrze śpiewa, podwójnie się modli ). Wykonanie utworów religijnych przez Rescello, piękny głos Pani Hanny oraz brzmienie instrumentów zapewniło dodatkowe źródło przeżyć duchowych. Polecamy każdemu i dziękujemyGabriela i Andrzej Chłopice

Data ślubu: 28-05-2022

Piękna oprawa ślubu, wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem! Szczerze polecamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy:)

Gabriela i Andrzej Czarna Łańcucka

Data ślubu: 28-08-2021

Dziękujemy z całego serca  super atmosfera!

Aleksandra i Kamil Hucisko

Data ślubu: 14-08-2021

Serdecznie dziękujemy za cudowną oprawę muzyczną na Naszym Ślubie, jesteśmy bardzo zadowoleni i Serdecznie polecamy

Małgorzata i Ryszard Lubatowa

Data ślubu: 07-08-2021

Bardzo serdecznie dziękuję za przepiękną oprawę Mszy Świętej:) Pani Hania ma piękny i spokojny głos wszyscy goście byli wzruszeni. Jescze raz bardzo serdecznie dziękuje i z całego serca polecam. Pozdrawiam

Justyna i Tomasz Rzeszów

Data ślubu: 01-08-2021

Bardzo dziękujemy, piękniej sobie wymażyć nie mogliśmy!!!  Sprawili Państwo, że ten ślub zostanie w pamięci naszej i naszych gości na długie lata. 

Piękniej wymażyć sobie nie mogliśmy ❤️ śpiew Pani Hanny i gra na gitarze Pana Krzysztofa cudownie wzbogaciły nasza ceremonię dzięki czemu stała się ona magiczna i pełna wzruszeń dla nas i dla naszych gości ❤️ na koniec gra Pani Hanny wiolonczeli sprawiła, że ze wzruszeniu poddali się wszyscy 😊 bardzo dziękujemy ❤️

Paulina i Kajetan Płowce

Data ślubu: 31-07-2021

Bardzo Bardzo podobała się nam oprawa muzyczna, nie tylko nam również od gości słyszeliśmy pochlebne komentarze, chętnie zajrzę na stronę,

Bardzo dziękujemy :) 

Karolina i Arkadiusz Baryczka

Data ślubu: 24-07-2021

Była to najwspanialsza oprawa muzyczna jaką mogliśmy sobie wymarzyć! Zarówno piękny głos pani Hanny jak i gra na gitarze oraz wiolonczeli stworzyły wyjątkowy klimat uroczystości. Goście byli pod ogromnym wrażeniem a słowa pochwały nie miały końca! Zdecydowanie warto skorzystać z porad Pani Hanny co do repertuaru oraz przebiegu całej uroczystości! Z całego serca polecamy ofertę oprawy muzycznej innym parom. DZIĘKUJEMY.

Agnieszka i Łukasz Krzeszów

Data ślubu: 16-07-2021

Cudowna oprawa ślubu i fantastyczni, uśmiechnięci ludzie :) głos Pani Hani jest magiczny, wraz z muzyk nadali niesamowity urok uroczystosci. Chętnie przezylabym to jeszcze raz! Bardzo polecam :

Magdalena i Karol Sulisławice

Data ślubu: 10-07-2021

Oprawa muzyczna była przepiękna! Pani Hania ma cudowny, uroczy głos. Byliśmy zachwyceni i nasi goście również :) od początku kontakt był świetny, zarówno przez email, jak i telefonicznie. Polecamy każdemu :)

Karolina Olszewska Jasło

Data ślubu: 12-06-2021

Pani Hania znakomicie zaśpiewała i znakomicie poradziła sobie z naszym szalonym charakterem, ponieważ zadzwoniliśmy do niej dwa dni przed ślubem - ogarnęła wszystko w jeden dzień! Goście zachwyceni, cała ceremonia nabrała podniosłego charakteru :) wspaniale :)

Urszula i Damian Stalowa Wola

Data ślubu: 10-10-2020

Dziękujemy za życzenia i za piękną oprawę muzyczną :)

Justyna i Mateusz Huwniki

Data ślubu: 13-09-2020

Oprawa na najwyższym poziomie. My sami jak i goście weselni zachwyceni oprawą muzyczną uroczystości jak i pomocy w prowadzeniu liturgii mszy świętej. Bardzo Polecamy i DZIĘKUJEMY.

Jadwiga i Piotr Studzianka

Data ślubu: 23-08-2020

Gorąco dziękujemy za życzenia i za wspaniałą oprawę muzyczną ! Jesteśmy zachwyceni, a goście oczarowani:)

Joanna  Waldemar Rzeszów

Data ślubu: 07-08-2020

Dziękujemy raz jeszcze było CUDOWNIE 

Agnieszka i Paweł Ulanów

Data ślubu: 07-08-2020

Serdecznie dziękujemy  i z całego serca polecamy wspaniałe połączenie niesamowitych głosów i to brzmienie gitary. Polecamy !!!

Kinga Chotyniec

Data ślubu: 18-07-2020

Bardzo serdecznie dziękujemy Hannie i Krzysztofowi za przepiękną oprawę muzyczną podczas mszy św. Ujmujący i wzruszający głos Hanny oraz subtelny akompaniament Krzysztofa sprawiły, że uroczystość w tych trudnych warunkach pandemii była naprawdę wyjątkowa. Dziękujemy za zaangażowanie, idealny wybór pieśni oraz pełen profesjonalizm

Renata i Robert Rzeszów

Data ślubu: 04-07-2020

Pełen profesjonalizm w wykonaniu oprawy muzycznej jak i w kontakcie. Wszyscy goście zachwyceni wykonaniem utworów.
Polecam

Karolina i Adrian Przemyśl

Data ślubu: 04-07-2020

Bardzo dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną naszego ślubu ! <3 pełen profesjonalizm, wszystko tak jak ustaliliśmy i sobie wymarzyliśmy. Goście zachwyceni :) Rewelacja! Przepiękny śpiew, gra na gitarze i wiolonczeli. Serdecznie polecamy każdemu :)

Karolina i Adrian Rzeszów

Data ślubu: 26-10-2019

Serdeczne podziękowania dla Państwa za wspaniałą oprawę muzyczną ślubu. Córka była bardzo wzruszona, goście oczarowani piękną muzyką i śpiewem. Jeszcze raz dziękuję i życzę wzystkiego dobrego.

Teresa Górska Padew Narodowa

Data ślubu: 17-08-2019

Brak mi słów by opisać jak było pięknie dzięki Pani Hani i Panu Krzysztofowi. Mały drewniany kościółek i ich cudowne głosy oraz umiejętności wprowadziły nas i gości w cudowny wzruszający nastrój. Polecam wszystkim którzy szukają czegoś profesjonalnego, innego... byli dopełnieniem całej uroczystości. Nie wyobrażam sobie ślubu bez nich. Dziękuję....😍😘

Natalia i Dariusz Krosno

Data ślubu: 10-08-2019

Pełen profesjonalizm, piękny głos Pani Hani uświetnił naszą uroczystość. Dziękujemy serdecznie za oprawę ceremonii i świetną współpracę. Polecam gorąco!! :)

Klaudia i Paweł Studzianka

Data ślubu: 06-07-2019

Witam ;) bardzo dziękujemy za oprawę muzyczną !) Bylo pieknie ;) 

Joanna Odrzykoń

Data ślubu: 08-06-2019

Dziękujemy za wspaniałą oprawę naszej uroczystości, pełen profesjonalizm, piękny głos oraz wspaniała gra na gitarze. Byliśmy zachwyceni jak i również goście. Z całym sercem polecamy ! / Izabela i Daniel :)

Izabela i Daniel Jasło

Data ślubu: 18-05-2019

Dziękujemy Pani Hani za przygotowanie przepięknej oprawy muzycznej naszej ceremonii ślubnej. Wszyscy goście byli zachwyceni i otrzymaliśmy wiele ciepłych słów zarówno na temat śpiewu jak i graniu na wiolonczeli. Jeszcze raz bardzo dziękujemy 
i polecamy współpracę z Panią Hania :)


Beata
 Tarnobrzeg


Data ślubu: 06-10-2018

Świetny głos, wszyscy goście jak i my wzruszeni. Nawet pogoda nam nie przeszkodziła. Daliśmy rade było cudownie. Dziękujemy za piękny głos za piękne wykonanie. Polecamy. Pozdrawiamy.


Mateusz
 Samoklęski


Data ślubu: 11-08-2018

Piękna oprawa muzyczna, super instrumenty, wokalistka świetny głos, wszyscy goście i my byliśmy bardzo wzruszeni. Polecamy jak najbardziej
.

Sylwia 
Rzeszów


Data ślubu: 28-04-2018

Oprawa muzyczna w wykonaniu Rescello zrobiła na mnie duże wrażenie. Przyjemny głos Wokalistki i piękna gra na instrumentach uświetniły naszą doniosłą uroczystość. Zainteresowanym polecam z całego serca!


Andrzej
Rzeszów


Data ślubu: 05-08-2017

Witam, jestem pod głębokim wrażeniem śpiewu oraz gry na wiolonczeli
i gitarze. Oprawa firmy Rescello uświetniła ten najważniejszy w moim życiu dzień i sprawiła, że zarówno ja i moja żona oraz goście czuliśmy się rozanieleni podczas ceremonii zaślubin. Profesjonalizm i poczucie piękna. Bardzo Dziękuję 
i zdecydowanie polecam Wszystkim.


Krzysztof Rzeszów


Data ślubu: 14-10-2017

Serdecznie Dziękujemy Pani Hanno za przygotowanie przepięknej oprawy muzycznej naszego ślubu!!! Specjalnie dla nas opracował Pani utwory, których nie było w ofercie, za co bardzo jesteśmy wdzięczni. Dzięki Pani wszystko wyszło idealnie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, aż do dzisiaj
i bardzo cieszymy się, że mieliśmy przyjemność usłyszeć Panią w tym wyjątkowym dla nas dniu. Spełniła Pani nasze marzenia i wzruszył do łez... Pani gra na wiolonczeli oraz głos zachwycił wszystkich gości. Życzymy dużo sukcesów i polecamy każdej parze młodej- wszystko było bardzo profesjonalne i z klasą a przy tym fantastyczny kontakt. Pozdrawiam :)
Katarzyna
 Borek Stary


Data ślubu: 22-09-2018

Świetna oprawa Naszego cudownego dnia. Pełen profesjonalizm pod każdym względem! Kantak i zaangażowanie aby wszystko wyszło dobrze - bezcenne. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem. Jak to powiedział mój mąż 10 na 10 :)
Anna
 Rzeszów


Data ślubu: 16-06-2018

bottom of page